Author Topic: WK Speeldata  (Read 18749 times)

Desie

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4365
WK Speeldata
« on: May 28, 2010, 07:19:16 PM »
Groep A

11 Jun 16:00  Zuid-Afrika -  Mexico             1-1
11 Jun 20:30  Uruguay -  Frankrijk              0-0
16 Jun 20:30  Zuid-Afrika -  Uruguay           0-3
17 Jun 20:30  Frankrijk -  Mexico                0-2
22 Jun 16:00  Mexico -  Uruguay                 0-1
22 Jun 16:00  Frankrijk -  Zuid-Afrika          1-2


Groep B

12 Jun 16:00  Argentini? -  Nigeria                      1-0
12 Jun 13:30  Zuid-Korea -  Griekenland              2-0
17 Jun 16:00  Griekenland -  Nigeria                    2-1
17 Jun 13:30  Argentini? -  Zuid-Korea                 4-1
22 Jun 20:30  Nigeria -  Zuid-Korea                     2-2
22 Jun 20:30  Griekenland -  Argentini?               0-2


Groep C

12 Jun 20:30  Engeland -  USA                               1-1
13 Jun 13:30  Algerije -  Sloveni?                           0-1
18 Jun 16:00  Sloveni? -  USA                                2-2
18 Jun 20:30  Engeland -  Algerije                          0-0
23 Jun 16:00  Sloveni? -  Engeland                         0-1
23 Jun 16:00  USA -  Algerije                                 1-0


Groep D

13 Jun 20:30  Duitsland -  Australi?                          4-0
13 Jun 16:00  Servi? -  Ghana                                  0-1
18 Jun 13:30  Duitsland -  Servi?                              0-1
19 Jun 16:00  Ghana -  Australi?                              1-1
23 Jun 20:30  Ghana -  Duitsland                              0-1
23 Jun 20:30  Australi? -  Servi?                               2-1


Groep E

14 Jun 13:30  Nederland -  Denemarken               2-0  nr1
14 Jun 16:00  Japan -  Kameroen                                                                        1-0
19 Jun 13:30  Nederland -  Japan                         1-0 nr1
19 Jun 20:30  Kameroen -  Denemarken                                                               1-2
24 Jun 20:30  Denemarken -  Japan                                                                     1-3
24 Jun 20:30  Kameroen -  Nederland                   1-2nr1


Groep F

14 Jun 20:30  Itali? -  Paraguay                                                                        1-1
15 Jun 13:30  Nieuw-Zeeland -  Slowakije                                                          1-1
20 Jun 13:30  Slowakije -  Paraguay                                                                  0-2
20 Jun 16:00  Itali? -  Nieuw-Zeeland                                                                 1-1
24 Jun 16:00  Slowakije -  Itali?                                                                        3-2
24 Jun 16:00  Paraguay -  Nieuw-Zeeland                                                          0-0


Groep G

15 Jun 16:00  Ivoorkust -  Portugal                                                                    0-0
15 Jun 20:30  Brazili? -  Noord-Korea                                                                 1-0
20 Jun 20:30  Brazili? -  Ivoorkust                                                                      3-1
21 Jun 13:30  Portugal -  Noord-Korea                                                                7-0
25 Jun 16:00  Portugal -  Brazili?                                                                        0-0
25 Jun 16:00  Noord-Korea -  Ivoorkust                                                               0-3


Groep H

16 Jun 13:30  Honduras -  Chili                                                                       0-1
16 Jun 16:00  Spanje -  Zwitserland                                                                0-1
21 Jun 16:00  Chili -  Zwitserland                                                                    1-0
21 Jun 20:30  Spanje -  Honduras                                                                   2-0
25 Jun 20:30  Chili -  Spanje                                                                          1-2
25 Jun 20:30  Zwitserland -  Honduras                                                            0-0


Achtste finale

26 Jun 16:00 Uruguay -  Zuid Korea     2-1
26 Jun 20:30 Verenigde Staten- Ghana 1-2
27 Jun 16:00 Duitsland -  Engeland        4-1
27 Jun 20:30  Argentini?-  Mexico          3-1
28 Jun 16:00  Nederland-  Slowakije      2-1nr1
28 Jun 20:30  Brazilie-  Chili                   3-0
29 Jun 16:00  Paraquay - Japan             5-3 p
29 Jun 20:30 Spanje -  Portugal             1-0


Kwart finale

02 Jul 16:00  Nederland-  Brazili?       2-1nr1
02 Jul 20:30  Uruguay -  Ghana 5-3 wnp    
03 Jul 16:00  Argentinie -  Duitsland 0-4    
03 Jul 20:30  Paraquay -  Spanje 0-1    


Halve finale

06 Jul 20:30   Uruguay  - Nederland 2-3
07 Jul 20:30   Duitsland - Spanje   0-1  


Troostfinale

10 Jul 20:30  Uruguay - Duitsland      


Finale

11 Jul 20:30  NEDERLAND - Spanje
« Last Edit: July 07, 2010, 09:23:32 PM by Desie »

Invisible

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2674
    • http://www.baberci.nl
WK Speeldata
« Reply #1 on: June 11, 2010, 05:18:16 PM »
de eerste uitslag staat genoteerd in het speelschema
we zullen alle uitslagen tot aan het einde van het WK hier bij houden.

Invisible

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2674
    • http://www.baberci.nl
WK Speeldata
« Reply #2 on: June 22, 2010, 06:37:05 PM »
de eerste landen voor de achtste finale zijn al bekend en ingedeeld in het speelschema.
zodra er meer bekend is en tevens de datums en tijden,zullen de overigen landen ook ingedeeld gaan worden.